Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ολυμπιακός: Κυπελλούχος Ελλάδας, μετά από έναν συγκλονιστικό τελικό με την ΑΕΚ

Αριθμός μηνυμάτων : 302
    Ηλικία : 34
    Location : Piraeus
    Registration date : 27/02/2009

Ολυμπιακός: Κυπελλούχος Ελλάδας, μετά από έναν συγκλονιστικό τελικό με την ΑΕΚ Empty Ολυμπιακός: Κυπελλούχος Ελλάδας, μετά από έναν συγκλονιστικό τελικό με την ΑΕΚ

Δημοσίευση  Stelios.. Κυρ Μάης 03, 2009 8:28 am

Ολυμπιακός: Κυπελλούχος Ελλάδας, μετά από έναν συγκλονιστικό τελικό με την ΑΕΚ Kypelloellados.th

Μετά από έναν τελικό που διήρκεσε περισσότερες από 3 ώρες, είχε 8 γκολ (σκορ 4-4) και 34 πέναλτι, ο Ολυμπιακός στέφθηκε Κυπελλούχος Ελλάδας και κατ΄επέκταση Νταμπλούχος, αφού κατέκτησε και το ελληνικό πρωτάθλημα! Άξια για την κατάκτηση του κυπέλλου ήταν και η ΑΕΚ που προηγήθηκε στο πρώτο 20λεπτο με 2-0, ωστόσο η τύχη έγειρε περισσότερο προς τη μεριά των ερυθρόλευκων.

Η κανονική διάρκεια του αγώνα έληξε με σκορ 3-3, στην παράταση το σκορ έγινε 4-4 και ο τελικός κρίθηκε τελικά στα πέναλτι.

pffff..
    GM_Boulgaros

Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 170
    Ηλικία : 36
    Location : sto peos

Ολυμπιακός: Κυπελλούχος Ελλάδας, μετά από έναν συγκλονιστικό τελικό με την ΑΕΚ Empty Απ: Ολυμπιακός: Κυπελλούχος Ελλάδας, μετά από έναν συγκλονιστικό τελικό με την ΑΕΚ

Δημοσίευση  GM_Boulgaros Κυρ Μάης 03, 2009 11:27 am